بسم الله الرحمن الرحیم

(السلام علیک یا انصار دین الله السلام علیک یا انصار اباعبدالله السلام علیک یا انصارخمینی روح الله والله ماکرهنا لقاء ربناالله)

ما از لقاء پروردگار خویش کراهت نداریم و در این راه چشم بسته نیامدیم با دوستانمان دوستی و با خصم ستمگرمان دشمنی می ورزیم."از سخنان هلال ابن نافع در جواب امام حسین (ع) در شب عاشورا.

پس از سلام و درود به پیشگاه بقیه الله الاعظم مهدی موعود (عج) و نایب بر حقش امید مستضعفان جهان و در هم کوبنده کاخ جباران و ستمگران امام امت حضرت آیت الله العظمی امام خمینی مدالظله العالی، درود به ارواح مطهر شهیدان گلگون کفن اسلام و سلام و درود بر رزمندگان اسلام و سلام بر روحانیت مبارز این پیام آوران عصرمان که به هر سوی پیام شهیدانمان را می رسانند و مردم را از جرثومه های شوم آگاه می کنند و سلام بر ملت شهید پرور ایران و سلام بر شما پدر و مادر مهربانم.

حال که بار دیگر توفیق یافتم به  ندای هل من ناصر ینصرنی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که بعد از 14 قرن از حلقوم فرزند برومندش امام خمینی که در این برهه از زمان بلند است لبیک بگویم  که مانند جد بزرگوارش بر طاغوتیان و مستکبرین شرق و غرب یورش برده تا مستضعفان در بند را از چنگال جباران رهایی بخشد، خدا را شاکرم. اسلامی که می رفت در طی سالیان متمادی زیر دست و پای منحرفان و منافقان و کفر جهانی از محتوا خالی گشته و فقط اسمی از قرآن و سنت رسول اکرم (ص) باقی بگذارد، روحی تازه به کالبد بی جانش بخشید و می رود تا در آینده ای نزدیک قوانین حقه الهی که روزی بدست فراموشی گذاشته شده بود به آن عمل شود و اسلام به جهان صادر گردد و جهان پر از ظلم و جور را به عدالت و برادری و برابری تبدیل نماید، انشاالله.

اینجانب که آرزو می کردم تا روزی فرا رسد و فرصتی بدست آید تا بتوانم خدمتی به اسلام و قرآن کرده باشم، حال زمان آن فرا رسیده و با عشق و شوری که بر سر دارم با کاروان راهیان کربلا از گوشه کویر خراسان (شهر فردوس) عازم جبهه های نبرد حق علیه باطل شوم تا به ندای مظلومانه اماممان پاسخ دهم و بگویم اگر چه در کربلا نبودم تا بر یزیدیان بخروشم اما این زمان توفیق یافتم تا در کربلای ایران بر صدامیان و اربابان خونخوارش یورش برم و دین خود را به اسلام و انقلاب اسلامی ادا نمایم، انشاالله.

خدایا تو شاهد باش که من هدفی جز تو و مقصودم جز راهی که تو خودت توسط پیامبر اکرم (ص) و امامان معصومت به من نشان داده ای ندارم و عشقی جز شهادت در راه تو را ندارم و امیدم به توست و غیر تو پناهگاهی ندارم هر چند بنده ای معصیت کارم و بار گناهانم بر دوشم سنگینی می کند اما از درگاه لطف و کرم تو نا امید هم نیستم و به فضل و کرمت چشم امید دوخته ام و امیدوارم که این بار (جانم) هدیه ای که خودت به من ارزانی داشته ای را تقدیمت کنم. جوانان ما باید قدر این نعمت بزرگ را بدانند و پیش از آنکه مرگ سیاه دامنگیرشان شود مرگ سرخ را استقبال نمایند و هر که در این راه و معامله با خدا نافع و پشیمان گردید بداند که به طور حتم ضرر کرده است.

حال از آنجایی که بر هر فرد مکلف لازم است که هنگام فراقت از این دنیای فانی وصیتی بنماید لذا به چند توصیه از برادری که هم اکنون در میان شما نیست و روحش ناظر اعمال و کردار شماست توجه فرمایید و به آن عمل نمایید.

1- تقوای الهی را پیشه کنید و از حرام خدا دوری کنید و حلال او را شکر گذار باشید، نعمت های مادی و معنوی حق تعالی را بیاد آورید و قدر نعمات بی پایانش را بدانید که مسافرید و همیشه در حال حرکت هستید و روانه به سوی او هستید. (انالله و انا الیه راجعون)

2-  فکر دنیا را تا می توانید از سر خود بیرون کنید و دنیا را فقط پلی برای رسیدن به سرای جاوید قرار دهید لحظه ای هم به آخرت خود بیندیشید و ببینید که چه توشه ای و چه کوله باری برای قیامت خود دارید روزی که تنها اعمال پسندیده بدرد انسان می خورد و تمامی دنیا اعم از زن و فرزند و مال و ریاست و غیره کارساز نیست، وای بر ما.

3- به پرورش روح بیشتر از جسم خاکی بی ارزش توجه نمایید، قرآن را با تعمق بخوانید زیرا آنچه روح خسته انسان را نیرو می بخشد آیات قرآن کریم است.

4- از دعا و راز و نیاز با خالق و معبود خود فراموش نفرمایید زیرا دعا و نیایش تنها پل ارتباطی ما بین نیازمند و بی نیاز است و ذکر خداست که قلب های معشوق و مضطرب انسان ها را آرامش می بخشد، (الا بذکر الله تطمئن القلوب) 

5- دست از یاری ابراهیم زمان این بت شکن تاریخ و امید مستضعفان در بند جهان حضرت آیت الله العظمی امام خمینی مدظله العالی و روحانیت آگاه و هوشیار به رهبریت آن امام بزرگوار بر ندارید و قدر این نعمت بزرگ خداوند که در این برهه از زمان حضرت حق به ما ارزانی داشت غنیمت شمارید و گوش به فرمان او باشید و دستورات پیامبر گونه اش را مو به مو اجرا نمایید.

6- یار و یاور انقلاب باشید و از دستاوردهای آن تا سرحد جانبازی پاسداری نمایید زیرا این انقلاب به بهای ارزانی هم بدست ما نرسیده است و تا به حال خون هزاران جوان اعم از زن و مرد و کودک و جوان و نوجوان در پای آن ریخته شده که تا امروز می توانیم با آزادی کامل فریاد حق خواهی خود را به گوش جهانیان برسانیم. به هوش باشید و با هوشیاری کامل با راهنمایی های امام امت و مسلمین ذی نفوذ مملکت توطئه های شوم خائنین را خنثی نمایید و لحظه ای از خطر دشمن مکار و حیله گر غافل نشوید.

7- شما که لباس مقدس پاسداری را پوشیده اید مسئولیتی بس بزرگ بر عهده دارید و آن پاسداری از خون به ناحق ریخته هزاران شهید و معلول است پس سعی کنید تا اول اسلام را بشناسید و مسلمان باشید و بعد مجری دستورات اسلام.

8- کار را فقط برای خدا انجام بدهید و انتظار تشکر و تمجید از این و آن را هم نداشته باشید.

9- برادران و خواهران عزیزم در راه گفتن حق از هیچ کس هراسی نداشته باشید چرا که ما باید از بی تفاوتی ها و به من چه ها و از صحنه کنار کشیدن ها و مصلحت اندیشی های بی مورد ترس داشته باشیم هر چند عده ای خوششان نیاید.

10- عزیزانم: شهدای ما خون نداده اند که بعد از انقلاب همان عده ای که می شود گفت: تفاله های رژیم گذشته و یا احیانأ ضد انقلاب هستند در صدر کارها باشند و باز همان زور گویی ها و قدرت طلبی های خود را داشته باشند و در ادارات کم کاری و یا اشکال تراشی نمایند. از دادستانی ها و مقامات قضایی بخواهید تا نسبت به تصفیه این خائنین سریعتر اقدام کنند.

11- پدر و مادر عزیزم: ای معلمینی که در تداوم خط خونین شهادت رسالت خون خویش را به ما منتقل کردید و پس از شهادت اولین فرزندتان (سرباز امام زمان شهید سید جواد میررضوی) منتظر شهادت دومین فرزند خویش بودید. حال که روز موعود یعنی روز شهادت فرزند دوم خانواده تان فرا رسیده از شما می خواهم که همچون یاران امام حسین (ع) خود نیز آماده حرکت در این خط خویش باشید و شهد و داغ یک آه را هم بر دل دشمن بگذارید که یاران اما حسین (ع) نیز چنین کردند.

12- در خاتمه از شما همشهریان عزیزم می خواهم که تداوم بخش راه شهداء باشید و بدانید که چشمان ما به اعمال و کردار شما دوخته شده است و چنانچه لحظه ای غفلت ورزید فردا باید جوابگو باشید. از شما عزیزان می خواهم در دعاهایتان از خداوند بخواهید تا گناهان مرا ببخشند.

والسلام علی من التبع الهدی.

سید حسن میررضوی فرزند سید محمد، شماره شناسنامه: 32 ، تاریخ تولد: 1338 "فردوس" 

دسته ها : دفاع مقدس

هر وقت من یک کار خوب می کنم مامانم به من می گوید بزرگ که

شدی برایت یک زن خوب می گیرم. تا به حال من پنج تا کار خوب کرده

ام و مامانم قول پنج تایش را به من داده است. حتمن ناسرادین شاه

خیلی کارهای خوب می کرده که مامانش به اندازه استادیوم آزادی

برایش زن گرفته بود. ولی من مؤتقدم که اصولن انسان باید زن بگیرد تا

آدم بشود ، چون بابایمان همیشه می گوید مشکلات انسان را آدم می

کند. در عزدواج تواهم خیلی مهم است یعنی دو طرف باید به هم

بخورند. مثلن من و ساناز دختر خاله مان خیلی به هم می خوریم. از

لهاز فکری هم دو طرف باید به هم بخورند، ساناز چون سه سالش

است هنوز فکر ندارد که به من بخورد ولی مامانم می گوید این ساناز از

تو بیشتر هالیش می شود. در عزدواج سن و سال اصلن مهم نیست

چه بسیار آدم های بزرگی بوده اند که کارشان به تلاغ کشیده شده و

چه بسیار آدم های کوچکی که نکشیده شده. مهم اشق است ! اگر

اشق باشد دیگر کسی از شوهرش سکه نمی خواهد و دایی مختار هم

از زندان در می آید. من تا حالا کلی سکه جم کرده ام و می خواهم

همان اول قلکم را بشکنم و همه اش را به ساناز بدهم تا بعدن به زندان

نروم. مهریه وشیر بلال هیچ کس را خوشبخت نمی کند. همین خرج های ازافی باعث می شود که زندگی سخت بشود و سر خرج عروسی

دایی مختار با پدر خانومش حرفش بشود. دایی مختار می گفت پدر

خانومش چتر باز بود.خوب شاید حقوق چتر بازی خیلی کم بوده که

نتوانسته خرج عروسی را بدهد. البته من و ساناز تفافق کرده ایم که

بجای شام عروسی چیپس و خلالی نمکی بدهیم. هم ارزان تر است ،

هم خوشمزه تراست تازه وقتی می خوری خش خش هم می کند! اگر

آدم زن خانه دار بگیرد خیلی بهتر است و گرنه آدم مجبور می شود

خودش خانه بگیرد. زن دایی مختار هم خانه دار نبود و دایی مختار

مجبور شد یک زیر زمینی بگیرد. می گفت چون رهم و اجاره بالاست

آنها رفته اند پایین! اما خانوم دایی مختار هم می خواست برود بالا!

حتمن از زیر زمینی می ترسید . ساناز هم از زیر زمینی می ترسد برای

همین هم برایش توی باغچه یک خانه درختی درست کردم. اما ساناز از

آن بالا افتاد و دستش شکست. از آن موقه خاله با من قهر است. قهر

بهتر از دعواست.آدم وقتی قهر می کند بعد آشتی می کند ولی اگر

دعوا کند بعد کتک کاری می کند بعد خانومش می رود دادگاه شکایت

می کند بعد می آیند دایی مختار را می برند زندان! البته زندان آدم را

مرد می کند.عزدواج هم آدم را مرد می کند، اما آدم با عزدواج مرد بشود

خیلی بهتر است! این بود انشای من

دسته ها : طنز

پژوهشگران پارک فناوری همدان موفق به طراحی و ساخت ماسک تصفیه هوا شدند که قادر است علاوه بر تصفیه کامل هوا، دمای آن را نیز مطلوب کند.

این ماسک دارای دو فیلتر است که یکی الکتریکی و دیگری کربنهای فعال است که با استفاده از این دو فیلتر، ذرات معلق در هوا را دریافت می کند. همچنین این ماسک قادر است بوی موجود در هوا را جذب کند.

وی به مشکلات تنفسی مبتلایان به آلرژیهای تنفسی و جانبازان شیمیایی اشاره کرد و افزود: این افراد زمانی که هوای سرد را استنشاق می کنند مجاری تنفسی آنها دچار سوزش می شود. از این رو این ماسک مجهز به بخاری الکتریکی است و می تواند هوای سرد موجود در محیط بیرون را گرم کند تا مشکلات این افراد در روزهای سرد رفع شود.

آزادمنش به کاربردهای این سیستم اشاره کرد و اظهار داشت: مبتلایان به آلرژیهای تنفسی، بیماران آسمی، جانبازان شیمیایی، کارگران معادن و گلخانه ها و افرادی که با مواد شیمیایی سرو کار دارند می توانند از این ماسک استفاده کنند.

مجری طرح به مزایای این ماسک اشاره کرد و ادامه داد: تمام ماسکهای موجود در بازار تنها هوا را تصفیه می کند ولی این ماسک قادر است علاوه بر اینکه ذرات معلق در هوا را دریافت و تصفیه می کند بوهای مختلف در محیط را جذب و هوای عاری از بو را به استفاده کننده ارائه دهد. این مزیت برای افرادی که مبتلا به حساستهای تنفسی هستند مفید خواهد بود. 

وی با تاکید بر اینکه نمونه این طرح با حمایت پارک فناوری همدان ساخته شده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم نمونه صنعتی آن را با همکاری و حمایت مرکز رشد دانشگاه بوعلی تولید کنیم.

 

  رییس جمهور با بیان اینکه ولیده نامشروع رژیم صهیونیستی یکی از نتایج موضوع هولوکاست است ، تصریح کرد : شکستن قفل صندوقچه هولوکاست و بازگشایی آن به مثابه بریدن رگ حیات رژیم صهیونیستی است .

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد در پیامی به همایش«هولوکاست ؛دروغ مقدس غرب» که عصر سه شنبه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد،اظهار داشت:امروز صهیونیست ها بر بسیاری از مراکز قدرت و ثروت و رسانه ای جهان تسلط دارند و متأسفانه عده زیادی از سیاستمداران و احزاب را دربند خود گرفتار کرده اند و از این طریق منافع و ثروت ملتها را غارت کرده آزادیهای آنان را سلب می کنند.

متن کامل پیام رییس جمهور به این شرح است:

«اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه »

حضار محترم اساتید و دانشجویان عزیز!

نگاهی اجمالی به وقایع بعد از جنگ جهانی دوم نشان می دهد موضوع هولوکاست در ابعادی که آنرا تعریف کردند ، بهانه ای جهت ادامه تسلط و گسترش نفوذ پیروزمندان جنگ بویژه – آمریکا و انگلیس در پهنه بین الملل بوده است .

ولیده نامشروع رژیم صهیونیستی یکی از نتایج موضوع هولوکاست است . با اینکه جمعیت زیادی از مردم کشورهای درگیر جنگ، کشته شدند که رقم آن را تا 65 میلیون نفر در جنگ دوم ذکر کرده اند.

شبکه ای سیاسی و قدرت طلب خود را مدعی خون و وکیل مدافع تعدادی از قربانیان معرفی و حکم کردند که بازماندگان این عده خاص از قربانیان باید خون بها دریافت کنند و بخشی از خون بها را تاسیس رژیم صهیونیستی در سرزمین فلسطین اعلام کردند و با همین بهانه به فلسطین حمله کردند و با کشتن و آواره کردن مردم، سرزمین های مادری آنان را اشغال و رژیم صهیونیستی را تاسیس کردند و به او ماموریت دادند اجازه ندهد هیچ قدرت منطقه ای در فراسوی غرب و در سرزمین های اسلامی شکل بگیرد. چرا که تمدن و فرهنگ اسلامی با بالندگی ذاتی خود منافع ناشی از ظلم و زور و قدرت طلبی های آنان را تهدید می نماید.

این اساس و فلسفه تشکیل رژیم صهیونیستی است و امروز کسانی که در سرزمین های تحت اشغال این رژیم زندگی می کنند که شامل بخشی از مردم بومی فلسطین و بخش عمده ای مهاجرین از آمریکا و آسیا و عده ای هم از اروپا هستند و اکثر آنان حتی در منطق هولوکاستی از بازماندگان جنگ نیستند.

مع الاسف 60 سال اجازه ندادند کسی منطق هولوکاست و اصل آن را به چالش بکشد زیرا اگر حقیقت آن روشن شود چیزی از منطق دمکراسی اینان باقی نمی ماند.

هولوکاست با دمکراسی لیبرال گره خورده است .همین مدعیان دمکراسی لیبرال هستند که از منطق هولوکاست حمایت می کنند و آنچنان آن را تقدیس کرده¬اند که هیچ کس حق ورود بر ساحت قدسی آن را ندارد. شکستن قفل صندوقچه هولوکاست وبازگشایی آن به مثابه بریدن رگ حیات رژیم صهیونیستی است و هم بنای فلسفی آن فرو خواهد ریخت اما نکته مهمی که نظر حضار و محققان گرانقدر را به آن جلب می کنم این است که ثمره هولوکاست فقط شجره ناپاک رژیم صهیونیستی نیست بلکه تبعات آن بسیار فراتر از آن است. امروز صهیونیست ها بر بسیاری از مراکز قدرت و ثروت و رسانه ای جهان تسلط دارند و متأسفانه عده زیادی از سیاستمداران و احزاب را دربند خود گرفتار کرده اند و از این طریق منافع و ثروت ملتها را غارت کرده آزادیهای آنان را سلب می کنند همچنین با توسعه شبکه های فساد فرهنگ و ارزشهای انسانی را ضایع می کنند.

اینجانب از محققان و اندیشمندان و جوانان و دانشجویان عزیز که پیشقدم هستند دعوت می کنم . علاوه بر پرداختن به موضوع هولوکاست، آثار و تبعات آن را نیز بررسی و نتیجه تحقیقات خود را در اختیار ملتها قرار دهند.همچنین فراموش نکنند که شبکه صهیونیسم که مبتکر بحث هولوکاست است بیش از گذشته باید شناسایی و به ملتها معرفی شود .

از همه دست اندرکاران این نشست تشکر و قدردانی می کنم و از همه محققان و نویسندگانی که در این زمینه کار کرده اند و آثار خود را منتشر می کنند سپاسگزاری می کنم.

دسته ها : سیاسی

یوسف اسلام، موسیقیدان مسلمان انگلیسی آلبوم جدید خود را در حمایت از کودکان مظلوم غزه، منتشر کرد.

سازمان ملل متحد اعلام کرد یوسف اسلام موسیقیدان و خواننده مسلمان انگلیسی به همراه کلاوس وورمان موسیقیدان آلمانی در راستای حمایت از کودکان فلسطینی در غزه آلبوم جدیدی را به بازار عرضه کرده است.

درآمد حاصل از فروش آلبوم مذکور در اختیار موسسه خیریه "کودکان را نجات دهید" و آژانس آوارگان فلسطینی سازمان ملل قرار داده می شود.

پیش از این مقامات دولت حماس اعلام کرده بودند در خلال حملات 22 روزه رژیم اشغالگر قدس به نوار غزه بیش از 280 کودک به شهادت رسیده اند.

یوسف اسلام در سال 1977 با انتخاب دین مبین اسلام و مسلمان شدن نام خود را از "کت استیونس" به این نام تغییر داد. آلبوم های وی تاکنون بیش از 60 میلیون عدد فروش داشته است.

 

دسته ها : فرهنگی
X